Vibropunkrid ja lineaarsööturid
RNA vibropunkritel on lai valik väikeste osade söötmiseks ja positsioneerimiseks. Punkrid on saadaval eraldi komponendina või koos eraldi valmistatud väljundosaga vastavalt kliendi vajadustele. Vibropunkril võib olla 1 või enam väljundit sõltuvalt punkri tüübist. Vibropunkrid on astmeteta reguleeritavad ja siin soovitame alati kasutada RNA kontrollereid. Punkrid kui ka vibroalused on saadaval nii päripäeva kui ka vastupäeva liikumissuunaga. RNA vibropunkreid saab kasutada koos lineaarsöötjatega ja kombineerida erinevate eelsöötjatega.
Meie tarnitavate vibrosüsteemide kasutusalad on:
- komponendi positsioneerimine vibropunkriga, see on suurepärane valik tüki kaupa söötmiseks, näiteks roboti, montaažijaama või manipulaatori etteandeks;
- komponentide ülekandmine lineaarsööturiga, mis tagab täpse ja õrna transpordi ohutult ning ilma traditsiooniliste lint- ja lamellkonveierite liikuvate osadeta;
- komponentide eeldoseerimine, mida saab kasutada puisteainete ja pulbriliste ainete vahehoidlatena ning tükitoodete automatiseerimiskes, see lahendus aitab hoida vibropunkri optimaalsel täitetasemel.
Silindrilised vibropunkrid
Silindrilised vibropunkrid sobivad eelkõige väikeste osade ühtlaseks ja pidevaks söötmiseks. Iideaalne lahendus väikeste osade jaoks, osades rakendustes jääb aga võimsusest puudu.
Koonilised vibropunkrid
Koonilise punkri kujuga saavutatakse suur söötmisvõime ja suurendades raadiust, pareneb väikeste osade eraldamise võimekus. Vajadusel saab radade laiuseid, nurkasid ja pikkust muuta vatavalt söödetavatele detailidele. RG-sarja punkrite rajad võivad olla suletud tüüpi, nii ei jää ka kõige keerukamad detailid kinni. Seetõttu sobib RG-sari eriti toiduaine- ja farmaatsiatööstuse vajadustele.
Astmelised vibropunkrid
Astmelistel mudelitel on laiemad etteandrajad ja need sobivad eriti hästi väikeste osade eelpositsioneerimiseks. Mahutavus on suurem kui silindrilistel punkritel ja tänu konstruktsioonile detailid ei ummista etteanderadasid. Kõik astmelised vibropunkrid on valmistatud valatud alumiiniumist ja nende sisepindade katmine on soovitatav.
Vibroalused
RNA vibroalused on töökindlad ja vastupidavad. Tugevate magnetite kasutamisel saavutatakse ühtlane ja kõrge etteandevõimsus, olenemata detailide arvust punkris. RNA vibroalused on tuntud oma vastupidavuse, pehme etteandeomaduste ja madala mürataseme poolest.
Lineaarsööturid
RNA GL-sarja lineaarsööturites kasutatakse horisontaalsed vedrusid, samas kui traditsioonilistes sööturites asetsevad vedrud püsti. See lahendus tagab sujuva libiseva liikumise, mis ei tekita söödetavate komponentide liigset hüplemist. Pehme ja õrna käsitluse tõttu sobivad GL-sarja sööturid eriti kergetele ja õhukestele komponentidele.
RNA SLL-sarja üks suurimaid eeliseid on patenteeritud võime reguleerida vedru nurka jättes samas magneti õhuvahe muutmata. Vedru nurka saab seadistad nii väliselt kui ka eraldi erinevatele vajadustele, näiteks suurem viskenurk kergelt õliste osade jaoks või väiksem viskenurk õhukeste/kergete komponentide jaoks.
Lintkonveierid
RNA minilintkonveiereid, tüüp P15E ja FP15D, on lindi laiusega 10, 20 või 30 mm ja pikkused 200 kuni 2000 mm. Konveierid, FK120 ja FP120, on saadaval kas terasest või alumiiniumist korpusega. Need konveierid toodetakse laiusega 50–400 mm ja pikkusega 500 kuni 12 000 mm. Lisasadena on saadaval terad, külgjuhikud, juhtpaneelid ja alused, mis suurendavad laia valikut veelgi.
Konveieri lindid on valmistatud antistaatilisest materjalist ja on saadaval ka FDA sertifikaadiga materjalist. Peale standardse tootevaliku valmistame konveierlahendusi ka vastavalt kliendi erisoovidele.