Tooted, tööriistad, valmis lahendused

Kvaliteet ja töökindlus tipptegijatelt.

Pakkeseadmed

Elemato OÜ pakub koostöös Itaalia tootja Imanpack Packaging & Eco Solutions S.p.a.-ga täielikku valikut pakendilahendusi, mis vastavad iga tööstusharu vajadustele: näiteks riistvara, komplektid ja komponendid, niisked salvrätikud, farmaatsia-, plast- ja toiduained.

Iga toote jaoks sobivaima pakendi leidmine nõuab konkreetset kvalifikatsiooni. Imanpack on 45 aasta jooksul teinud jõupingutusi klientide vajaduste mõistmiseks, vastates nii konkreetsetele pakendinõuetele.

Kasutades ära oma oskusteavet ja kaasates juhtivaid automatiseerimispartnerid aitame Teil välja töötada uue masina või uuendada olemasolevat mudelit.

Horisontaalsed ja vertikaalsed pakkeliinid lahendavad ära erinevate toodete pakkemured, millele saab lisada ka valmistoodete pakkendamise tootmisliini lõpus kartongkastidesse ja/või alustele virnastades.

Elektrilised ja mehhaanilised kruvikeerajad ja süsteemid

Elemato koostöös Itaalia tootjaga FIAM pakub parimat tehnoloogiat, mis on suunatud protsessi efektiivsusele, valmistoodete kvaliteedile ja hoolduskulude vähendamisele. Kõik lahendused on loodud vastama ergonoomia põhimõtetele, olles samas keskkonnasõbralikud.

Tööstuslikuks koosteks pakume pneumaatilisi, elektrilisi ja elektroonilisi kruvikeerajaid, et katta paljusid vajadusi ja ka Industry 4.0 keskkondi. Pakume ka masinatele või koostöörobotitele mõeldud lahendusi automaatsetele kruvikeerajatele või pingutussüsteemidele.

Fiami valikusse kuuluvad ka mitmesuguseid suruõhutööriistad, mis tahes tööstuslike protsesside jaoks: suruõhutrellid, -lõikurid ja -lihvmasinad jm.

Vibropunkrid ja lineaarsööturid

Elemato poolt imporditavad tööstuslikud vibrosüsteemid on tuntud tarnijatelt ja oma ala turuliidritelt Euroopas.

Rhein-Nadel Automation GmbH (RNA) on üks Euroopa juhtivamaid vibrosööturit tootjaid, kelle toodete kvaliteet ja tuntus on leidnud heakskiidu paljude tootjate poolt.

Pakume RNA seadmeid automatiseerimislahendustesse, kas otse komponentidena või terviklike üksustena, mis on omakorda integreeritud kliendi tootmisseadmetesse.